Kronikë

Atentati me armë zjarri në Kurbin, rëndohet bilanci i viktimave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:58 - 31/05/20 |
Opi Nion

Është rënduar bilanci i viktimave në atentatin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kurbin, ku mbeti i vrarë përpara sheshit të një hoteli Bujar Lika (Hasani).

Ndërkohë, bëhet me dije se ka ndërruar jetë dhe 53-vjeçari, Paulin Gjergji, i cili fillimisht u transportua i plagosur në spitalin e Traumës.

Në këtë atentat ka mbetur i plagosur dhe një 21-vjeçar i identifikuar si Kreshnik Tusha. Aktualisht ende nuk janë të qarta rrethanat e atentatit me dy viktima./ Opinion.al

Pas