Kronikë

Atentat në Tepelenë, një i vrarë dhe një i plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:56 - 04/12/19 |
xhu lia

Një person është vrarë me armë zjarri dhe vëllai i tij është plagosur mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Tepelenës.

Mësohet se është vrarë me armë zjarri 46-vjeçari me iniciale A.B dhe është plagosur vëllai i tij 42-vjeçari me iniciale A.B.

42-vjeçari është jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihet ende detaje të tjera rreth ngjarjes./Opinion.al/

Pas