Kronikë

Atentat me eksploziv në Vlorë, dyshohet për të plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:32 - 19/12/21 |
Opi Nion

Një atentat me eksploziv ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë.

Paraprakisht bëhet e ditur se një person ka mbetur i plagosur. Deri më tani raportohet se ka mbetur i plagosur shtetasi Indrit Sadedini, 33 vjeç.

Në vendin e ngjarjes shkuan forca të policisë dhe ambulanca e cila ka transportua në drejtim të spitalit të plagosurin.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas