Sport

Arrihet marrëveshja, Neymar rikthehet tek Barcelona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:21 - 29/08/19 |
Opi Nion

Barcelona ka arritur të mposht Real Madrid dhe në merkato. Mësohet se katalanasit kanë mundur të bindin drejtuesit e PSG-së për transferimin e Neymar.

Vendimi për rikthimin brazilianit te Barcelona u mora pas bisedës së presidentit të klubit të katalanasve më atë të PSG në ambientet VIP të sallës së shortit për Champions në Montekarlo.

Për rikthimin e Neymar, Barcelona shpenzojë 130 milionë Euro për Neymar, si dhe do të detyrohet të çojë në Paris dy futbollistë titullarë./ Opinion.al E.Xh.

Pas