Aktualitet

Arrestohet kryetari i komunës së Tuzit, konfrontohet me policinëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:49 - 04/11/22 |
Opi Nion

Kryetari i Komunës së Tuzit dhe kryetari i Alternativës Shqiptare, Nik Gjeloshaj është vënë në pranga këtë të premtë në Podgoricë të Malit të Zi.

Sipas raportimit të CDM, ai ishte me fëmijët e tij në makinë kur është ndaluar nga policia.

Mësohet se pas ndalimit Gjeloshaj është konfrontuar me policinë gjë që ka çuar deri te masa e arrestit.

Sipas mediave fqinje, policia ka thënë se rasti po trajtohet dhe një njoftim do të dalë për mediat pas përfundimit të procedurave.

Pas