Kronikë

Arrestohet adoleshenti në Fier, lëvizte i armatosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:11 - 10/11/22 |
Opi Nion

Një 18-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Fier.  Sipas uniformave blu të riut iu gjet një pistoletë, municion luftarak dhe një sasi lënde narkotike gjatë kontrollit fizik.

“Lëvizte me armë zjarri (pistoletë), me municion luftarak dhe me sasi lënde narkotike, të ndarë në doza, kapet në flagrancë dhe vihet në pranga 18-vjeçari”-njofton policia.

I riu Orgito Lamkaj akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe prodhim e shitje e lëndëve narkotike.

 

Pas