Kronikë

Arrestohet 62-vjeçari në Devoll, dhunonte vajzën dhe goditi gazetarenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:09 - 04/08/22 |
Opi Nion

Një 62-vjeçar është arrestuar nga policia në Devoll pasi ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij 33-vjeç.

Gjithashtu, 62-vjeçari  L. J., nga fshati Ponçarë ka goditur gjatë detyrës shtetasen M. M., 32 vjeçe, banuese në Tiranë, me detyrë gazetare, e cila do të realizonte një kronikë me shtetasen G. Ç., për një emision investigativ.

Tashmë, 62-vjeçari akuzohet për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Dëmtime të tjera me dashje”./ Opinion.al

Pas