Aktualitet

Arrestohet 52-vjeçari, dhunoi burrin në Durrës dhe i ngacmoi gruan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:57 - 23/08/21 |
Opi Nion

Një 52-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Durrës, pasi ka goditur me sende të forta një person, si dhe i ka ngacmuar bashkëshorten.

Në një njoftim zyrtar policia bën me dije se është arrestuar shtetasi me inicialet A.Gj, u cili akuzohet për veprat penale “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Përndjekja”.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, ndaluan për veprat penale “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Përndjekja”, shtetasin A. Gj., 52 vjeç, banues në Durrës, pasi më datë 10.08.2021, për motive të dobëta, ka goditur ne sende të forta shtetasin P. Zh., 64 vjeç si dhe ka përndjekur shtetasen N. Zh.57 vjeçe”, sqaron policia./Opinion.al

Pas