Aktualitet

Arrestimi i Stresit/ I ati: Mos u dorëzo! S’na përkul regjimi i fëlliqur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:29 - 19/10/18 |
b.f

Sali Lushaj, babai i reperit Stresi i arrestuar dy ditë më parë nga policia deklaron se kjo është një hakmarrje politike ndaj tij. Lushaj pretendon se i biri u arrestua vetëm pasi ai paditi në gjykatë Taulant Ballën. Po kështu ai thotë se policia flet për “bandë kriminale” kur në pranga është vendos vetem një person. Ai inkurajon të birin që ndodhet në paraburgim, duke i thënë: “Ti për mua je gjëja më e shtrenjtë se linde në internim dhe me gjithë ato vuajtje s’mu ndave nga bindjet e mia. Do të mbështes gjithnjë. Të duam fort!”

Statusi i plotë i Sali Lushajt në facebook

Pershendetje Miq !Besoi po shikoni e ndigjoni ca perralla qe na tregonin dikur gjyshja ose gjyshi. Ka dy dite qe ky pushtet po merret me djalin tim Stresi .Cdo gje e sajuar. cdo gje e pregatitur nga mllefi qe u terbuan qe une i bera Balles nje padi ne gjykate. Keta filluan te hakemerren brenda 12 oresh. Aspak e vertete se qenka grup kriminal.Nje shpifje e felliqur. Askush nuke eshte ndaluar tjeter e sdo te dale ne kte loje te felliqur e te pregatitur. Grup kriminal i madh shume pa asnne tjeter.

Por ne kurre sdo te mund te na thyejne e te na perkulin para keti regjimi te flliqur. NE KEMI DUART E KY REGJIM KA HEKURAT .KURRE SDO ME MPOSHTIN MUA E AS FAMILJEN TIME.VETEM DUA TI THEM DJALIT TIM MOS U DOREZO PARA KETYRE FALANGAVE SE JEMI TE FORTE. KENGA QE KE KENDUAR MOS U DOREZO KJO ESHTE .TI PER MUA JE GJEJA ME E SHTREJTE SE LINDE NE INTERNIM DHE ME GJITHE ATO VUAJTJE SMU NDAVE NGA BINDJET E MIA POR ME MBESHTETE DERI NE KTO MOMENTE . DhE NE DO TE MBESHTESIM E DO JEMI ME TY. TE DUAM FORT

Pas