Kryesore

Argjentina mposht Meksikën, siguron 3 pikë në grupin CBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:00 - 26/11/22 |
Opi Nion

Argjentina ka poshtur Meksikën në përballjen e tyre në grupin C, me rezultatin 2-0. Një gol i Lionel Mesit  në minutën e 64-t dhe një pasim i tij për Enzo Fernandez në minutën 87-të u ka dhënë fitoren argjentinasve që tashmë kanë siguruar 3 pikë në grup./Opinion.al

Pas