InstaBIZ

Arbana Osmani si asnjëherë tjetër, poston foton me djalin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:47 - 13/10/18 |
b.f

Moderatorja e njohur dhe dashur për publikun shqiptar Arbana Osmani është munduar gjitmonë ta mbajë larg syrit të mediave jetën e saj private dhe të birin 3 vjeçar Jonin.

Rrallë herë ajo ka ndarë më ndjekësit foto të vogëlushit ku shfaqej i kthyer me kurriz, pasi Arbana preferonte të mos ja tregonte fytyrën.

Mirëpo ditën e sotme moderatorja ka ndërruar mëndje.

Ajo ka lëvizur jashtë Shqipërisë për të kaluar një fundjavë të qetë më të birin dhe përherë të parë moderatorja ka treguar më shumë seç duhet nga portreti i tij të cilin e ka fotografuar teksa viziton kafshët në kopshtin zoologjik.

Pas