InstaBIZ

Arbana Osmani dedikim të ndjerë Dritan Hoxhës, në ditën e tij të lindjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:48 - 16/10/18 |
b.f

Ditën e sotme, themeluesi i Top Medias, Dritan Hoxha, do të festonte ditëlindjen e tij të 50-të.

Ai u nda nga jeta në një aksident tragjik 10 vite më parë dhe shumë figura të njohura të cilët kanë punuar me Tanin e kanë kujtuar në rrjetet sociale me një urim.

Ndër të parat që e ka kujtuar Tanin e Top-it me një postim në Instagram ka qenë prezantuesja, Arbana Osmani.

Në Insta Storyn e saj, prezantuesja ka publikuar një foto të Dritan Hoxhës teksa fryn qirinjtë e tortës në njërën nga ditëlindjen e tij, ndërsa si koment i shkruan: “Gëzuar ditëlindjen superman”.

Pas