Te Fundit

Anxhelina Hadërgjonaj poston fotografi të Faton Shoshit pas sulmit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:14 - 10/10/18 |
el ida

Mediat kosovare kanë raportuar se menaxheri i njohur i artistëve, Faton Shoshi, është dërguar mbrëmjen e djeshme në spital. Ai është sulmuar rreth orës 23:00 në Prishtinë.

Në njoftimin e policisë së Kosovës thuhej se është arrestuar një shtetas mashkull 26 vjeç me inicialet K.B, i cili dyshohet të ketë lidhje me këtë ngjarje dhe po mbahet në paraburgim.

Ndërsa ka reaguar dhe vetë Fatoni, i cili është shprehur se nuk është dhunuar. Pavarësisht se disa persona të maskuar i janë afruar për ta qëlluar, nuk kanë mundur sepse ka qenë i shoqëruar nga shokët e tij.

Ndërkohë gjendjen e Fatonit na e zbulon edhe Anxhelina Hadërgjonaj e cila ndodhet në shoqërinë e tij.

Ajo ka postuar një foto të Fatonit gjatë darkës dhe shkruan: “Shoshi në gjendje të rëndë shëndetësore” duke e shoqëruar postimin me emoji duke qeshur e duke treguar se ai është shëndoshë e mirë.

Pas