Aktualitet

Anulohet fluturimi i Albawings, avioni pëson defekt para nisjes në Firenze


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:20 - 08/10/18 |
b.f

Avioni  i “Albawings” ka pësuar një defekt mëngjesin e sotëm, para nisjes së tij për në Firenze. Fluturimi i cili ishte planifikuar në orën 7:30 të mëngjesit, është anuluar për shkak të një defekti teknik, i cili ka shkaktuar panik te pasagjerët.

Mësohet se avioni ka pasur defekt me rrotat dhe ky problem është vënë re kur pasagjerët kishin hipur në bord dhe avioni do nisej.

Aktualisht ende nuk është nisur dhe nga kompania nuk ka ndonjë njoftim se kur do të bëhet gati për fluturim.

Pas