Bota

Angli, 52 vjeçari vret infermieren dhe dy fëmijët e saj të miturBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:42 - 16/12/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Northamptonshire të Anglisë ku është ka humbur jetën infermierja 35 vjeçare, Anju Asok dhe dy fëmijët e saj Jeeva Saju 6 vjeç dhe Janvi Saju 4 vjeç. Ngjarja ka ndodhur orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme ku mamaja dhe dy vajzat e saj u gjetën të pajeta pranë një blloku apartamentesh.

Policia ka arrestuar një 52 vjeçar si të dyshuarin kryesor për vrasjen e ndodhur. Ndërkohë sipas informacioneve të bëra me dije nga mediat e huaja, mësohet se infermierja u gjet e vdekur në vendin ku ishte sulmuar, ndërsa dy fëmijët e saj ndërruan jetë pasi mbërritën në spital

Ende nuk ka asnjë informacion mbi shkakun që ka çuar në kryerjen e krimit të rëndë. Policia britanike thekson se 52 vjeçari i arrestuar, është personi i vetëm i vënë nën hetim për ngjarjen kriminale.

Pas