InstaBIZ

Angela Martini dhe pozat seksi në Los Angeles


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 06/11/15 |
root

Modelja me origjinë shqiptare Angela Martini po shijon ditët me diell në Los Angelos. Këtë moment e ka ndarë  edhe me ndjekësit e saj në Instagram.

Në imazhet e fundit të postuara prej saj Angela duket në formë mjaft të mirë fizike dhe gjithashtu mjaft e relaksuar. Pas Los Angeles destinacioni i radhës i saj do të jetë Zvicra.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas