Te Fundit

Andrea Stefani: Të vijë të na bëjë drejtësi EULEX


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:44 - 26/11/15 |
b.f

Mosbesimit tij ndaj sistemit shqiptar të drejtësisë, Andrea Stefani i ka dhënë zgjidhjen duke sugjeruar ardhjen e Eulex në vend për të vendosur drejtësi. Një argument, që ka gjetur kundërshtim veçanërisht nga Artur Zheji dhe Eni Çobani.

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas