InstaBIZ

Ami dhe Ermali pushime romantike në Santorini


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 05/09/15 |
root

Ishulli grek, Santorini është destinacioni që kanë zgjedhur cifti, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, për të kaluar disa ditë larg Tiranës. Në muajin korrik ata zgjodhën Turqinë për të pushuar bashkë me djalin e tyre Joel, por në këtë fazë të dytë pushimesh ata i janë drejtuar Greqisë dhe kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë romantike vetëm të dy. Ami dhe Ermali duke shumë të relaksuar dhe gati për të nisur edhe projektet e tyre televizive.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas