Kronikë

Ambulanca përplaset me makinën në Tiranë, plagoset një personBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:12 - 10/08/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në afërsi të ish-sheshit “Shqiponja” në Tiranë.

Mësohet se një ambulancë me drejtues shtetasin E. D., 55 vjeç është përplasur me një makinë që drejtohej nga F. K., 33 vjeç.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar një person që ndodhej në ambulancë, shtetasja K. I., 66 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas