Aktualitet

Ambasada amerikane uron Krishtlindjet me një kartolinë të veçantë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:16 - 25/12/21 |
Opi Nion

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka uruar qytetarët shqiptarë me rastin e Krishtlindjeve.

Përmes një kartoline të veçantë, të publikuar në rrjetet sociale, ambasada amerikane uron gëzim dhe paqe në këtë sezon festash.

“Gëzuar Krishtlindjet! Ju urojmë gëzim dhe paqe në këtë sezon festash. Nga të gjithë ne këtu në Ambasadën e SHBA në Tiranë”-shkruan Ambasada e SHBA në Tiranë./Opinion.al

Pas