Kronikë

Alqi Bllako shoqërohet në Policinë e Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 31/03/22 |
Opi Nion

Ish-deputeti Alqi Bllako është shoqëruar për në Drejtorinë e Policisë së Tiranës.  Lajmi është dhënë nga Klan News.

Bllako akuzohet për shpërdorim detyre dhe korrupsion në lidhje me inceneratorin e Fierit.

Ai dorëzoi ditën e djeshme mandatin e deputetit.

Pas