InstaBIZ

Almeda Abazi mbërrin në Tiranë,çon llokume në Pallatin e Kongreseve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:20 - 02/12/15 |
root

Moderatorja Almeda Abazi duket se është bërë një turke e vërtet. Bukuroshja ka mbërritur në Tiranë dhe ka shkuar menjëherë në Pallatin e Kongreseve.

Producenti Ardit Gjebrea ka postuar foton e parë me bukuroshen, që i ka bërë adetet sic duhet.

“Ka lezet kur të vjen tjetra me qoka. Almeda Abazi ti je vet llokum me arra, ci deshe”, shkruan producenti dhe moderatori, Ardit Gjebrea.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas