InstaBIZ

Almeda Abazi kërkoi falje që hëngri produkte serbe: Nuk e dija, qetësohuni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:12 - 12/11/18 |
el ida

Ish-miss Shqipëria, Almeda Abazi është në muajt e parë të shtatzanisë. Ajo dhe bashkëshorti i saj turk, janë në pritje të një djali.

Ajo ka treguar që gjatë këtyre muajve përmes disa instasory-ve po tregon ushqimet e preferuara.

Në një nga to, të cilën e fshiu me pas ishte edhe një produkt serb, për të cilin ajo u pendua që e postoi. E më pas Almeda postoi një tjetër instastory ku edhe kërkoj falje.

 

Pas