InstaBIZ

Alketa Vejsiu zbulon dy konkurrentë nga “Dance With Me 3”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:25 - 02/05/16 |
root

Moderatorja dhe producentja Alketa Vejsiu, duket se ka gjetur dy VIP-at për programin e kërcimit në Klan, “Dance with Me”.

Alketa i ka bërë një ftesë publike solistit të grupit NRG, Besnikut si dhe këngëtares, Era Rusit, për të qenë pjesë e programit të vallëzimit duke qenë se ata kanë treguar që jo vetëm këndojnë, por edhe performojnë shumë mirë.

Nuk është çudi që të dy këta personazhe të jenë pjesë e këtij spektakli vallëzimi, që pritet të rinisë në shtator në Tv Klan.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas