-ARKIVA OPINION

ALEANCA E RE E NGJELES!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:35 - 31/03/14 |
root

Të ftuar:

Spartak Ngjela – Politikan

Anila Basha – Gazetare

Alfred Lela – Gazetar

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ep2IoPuUmYI” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. ..me siguri gazetraja me fame boterore anila basha e ka incizuar dhe do ta kete nje kujtim ((shume te embel)) per tere jeten, biseden me zotin ngjela………..

Pas