Aktualitet

Albin Kurti në selinë e PD, takim me Lulzim Bashën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:47 - 03/03/21 |
Opi Nion

Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ndodhet në Tiranë prej 2 ditësh.

Pasditen e sotme Kurti ka shkuar në selinë e PD-së, ku zhvilloi një takim me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Mësohet paraprakisht se temë e takimit ishin zhvillimet politike në dy vende dhe ato rajonale. Me heret, Kurti zhvilloi nje takim edhe me Edi Ramen dhe Presidentin e vendit Ilir Meta./Opinion.al

Pas