InstaBIZ

Albërie Hadërgjonaj, një gjyshe studente


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:30 - 19/10/15 |
root

Ndonëse është bërë gjyshe, Albërie Hadërgjonaj konkuron me femrat më të bukura të skenës shqiptare. E ftuar në “Rtv 21”, artistja ka thënë se me ardhjen në jetë të mbesës së saj po perjeton një ndjenjë të jashtëzakonshme, përkundër faktit që epiteti gjyshe nuk po i pëlqen. Mes të tjerash, këngëtarja, e cila prej dy vitesh jeton në Amerikë, ka zbuluar se krahas aktiviteteve muzikore se ka nisur edhe shkollimin. “Në Amerikë po studioj për agjente shitjesh dhe vlerësim pronash. Ishte shumë e lodhshme dhe e frikshme dhe kam dashur ta lë, por kur shikoja se aty ka edhe me të moshuar nuk u ndala”, ka thënë Albëria.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas