InstaBIZ

Albëria “ndërron” Veselin me Herionin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:09 - 12/10/15 |
root

Kur kanë mbetur vetëm pak orë nga fillimi i spektaklit “Dance With Me”, shohim Herion Mustafaraj dhe Albërie Hadërgjonaj, të ushtrohen jo në palestër por në barin e Tv Klan. Të dy konkurrentët rikujtojnë edhe njëherë padieshkat, që secili ka në kërcimet e veta, por këtë herë jo me partnerët respektivë. Ingriti dhe Veseli le të planifikojnë një kërcim të ri, meqënëse partnerët e tyre i tradhëtuan.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas