InstaBIZ

Albëria dhe Veseli “mbretërit” e DWM


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:14 - 30/11/15 |
root

Mesa duket numri 1 është numër fati për Albërie Hadërgjonaj dhe partnerin e saj, Vesel Kurtishaj.

Ata janë shpallur mbretër të natës së parë të Dance With Me dhe jo vetëm. Mbrëmja e 11-të e këtij spektakli i ka shpallur ata përsëri fitues.

Publiku në sallë ka votuar për Albërien dhe Veselin duke lenë në vend të dytë, Herionin dhe Ingritin.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas