InstaBIZ

Albana Osmani : “Nuk jam zënë me askënd për një copë kopertinë”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:59 - 06/10/15 |
root

Albana Osmani e cila fundjavën që shkoi u komentua se është zënë me kolegen dhe mikeshën e saj Eneda Tarifa ka dhënë një deklaratë përmes një postimi në Instagram.  “Unë nuk jam zënë me askënd “për një copë kopertinë”. Në fakt shkrimi i moderatores na konfuzon ca, pasi edhe pse tema është shumë konkrete mes Albanës dhe Enedës, ajo nuk ja përmend asnjëherë emrin, duke përgjithësuar situatën.

albana-1

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas