InstaBIZ

Alban Dudushi tregon cili është i ftuari më tekanjoz


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:47 - 12/10/18 |
el ida

Alban Dudushi i ftuar në emisionin “Pop Culture” është pyetur për personazhin më tekanjoz .

“Përsa i përket tekanjozëve i pari që më vjen në mendjes është Ngjela. O ka vapë, o është vonë….” ka deklaruar Dudushi.

Siç duket nga klipi përmbledhës  që ka postuar Dojna Mema, Albani ka shprehur dhe disa rezerva për daljen e tij në televizion një herë në javë. Si duket ai e ka pranuar këtë fakt tani dhe nuk i krijon më asnjë ndjesi

“I lumtur që dal  një herë në javë nuk jam, por as i mërzitur!”- tha Dudushi.

Pas