Aktualitet

Çantë e dyshimtë para xhamisë, alarmohet policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:04 - 17/11/15 |
b.f

TIRANE- Policia ka evakuuar kalimtarët në qendër pas një telefonate në sallën operative për bombë pranë xhamisë së Et’hem Beut në Tiranë. Çanta e dyshimtë u gjet në rrugë. Nga të dhënat e para alarmi për bombë është fals dhe çanta mund të ketë harruar nga ndonjë besimtar që ka hyrë në xhami, Gjithsesi kanë nisur hetimet nëse ky mund të jetë edhe një rast i qëllimtë për të përhapur panik në kryeqytet.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas