Aktualitet

Emri/ Akuzat për korrupsion, arrestohet gjyqtarja në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:38 - 09/09/20 |
Opi Nion

Një gjyqtare, një avokat dhe një qytetar janë arrestuar në Durrës pasi akuzohen për korrupsion. Arrestimet janë bërë pas urdhrit të lëshuar  nga Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion.

Gjyqtarja e vënë në pranga është Mimoza Margjeka, ndërsa nuk dihet ende identiteti i avokatit dhe qytetarit.

Pas