InstaBIZ

Akuzat e Mayorga për përdhunim, gjykata mbyll çështjen ndaj Cristiano Ronaldo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:58 - 11/06/22 |
Opi Nion

Gjyqi i famshëm i Kathryn Mayorga përballë Cristiano Ronaldo  ka përfunduar. Gjyqtarja federale Jennifer Dorsey ka vërtetuar se pretendimet e Kathryn Mayorga që mund të jetë përdhunuar nga Ronaldo, rezultojnë jo të vërteta.

Sipas gjykatës i gjithë gjyqi është bazuar në disa dokumente të sendeve të vjedhura. Çështja që përfundoi në gjykatë në vitin 2009 ëshë mbyllur përfundimisht dhe tashmë pala akuzuese nuk ka më asnjë mundësi për t’a çuar dosjen në një shkallë tjetër./Opinion.al

 

 

Pas