InstaBIZ

Aktorja vjen ndryshe,mjaft sensuale me pamjen e re


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:51 - 16/09/18 |
el ida

Ana Lika është një ndër aktoret më të njohura dhe më të pëlqyera nga publiku, kjo për shkak  të natyrës së saj pa komplekse dhe gjithmonë të hapur.

Së fundmi Ana na ka njohur me ndryshimin e ri që ka bërë në pamjen e saj .

Me flokë kuqe aktorja duket shumë sensuale, e mjaft  ndryshe.

Ndjekësit , duket se e kanë pritur shumë mirë ndryshimin , pasi kanë reaguar pozitivisht.

 

Pas