InstaBIZ

Aktorja turke: Babai abuzoi seksualisht kur isha 15-vjeçe, nëna s’më besoi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:04 - 11/07/21 |
Opi Nion

Aktorja turke Melisa Döngel ka tronditur opinionin publik me deklaratën e bërë së fundmi.

Döngel, portagoniste në serialin Sen Çal Kapim” dhe “Ask Mantik Intikam”, ka rrëfyer se ka pasur një jetë të vështirë dhe në moshën 15-vjeçare është abuzuar seksualisht nga babai i saj.

I ka treguar të ëmës për këtë gjë, por ajo nuk e besoi dhe i kërkoi që të mos e diskutonte me njeri tjetër. Madje nga traumat e mëdha që ka përjetuar ajo ka treguar se ka marrë ndihmë psikologjikë për një kohë të gjatë.

Këtë rrëfim e ka bërë pasi babai i saj u fut në burg dhe ka kërkuar që të marrë kujdestarinë e motrës 17-vjeçare për të shmangur një histori të dhimbshme që përsëritet.

I ati nuk ka pranuar t’ja japë kujdestarinë duke ia lënë të ëmës e cila ndodhet në Rusi. Më pas nëna ia ka dërguar Melisës vajzën sepse nuk mundi të kujdesej më për të./ Opinion.al

 

Pas