InstaBIZ

Aktorja e njohur tregon krizën që pësoi kur ishte 27 vjeçe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:41 - 25/04/19 |
xhu lia

Ajo është një nga aktoret dhe këngëtaret më të njohura në Amerikë. Famën, aktorja Vanessa Hudgens e ka marrë nga filmi i njohur i Disney “High School Musical” ku pati edhe lidhje me kolegun e saj Zac Effron.

Kohët e fundit ajo ka dhënë një intervistë për revistën “People” ku ka treguar se në moshën 27-vjeçare ka ndjerë një krizë dhe se nuk ndihej gati për statusin që duhet të merrte.

“Më kujtohet se në moshën 27-vjeçare ishte momenti i parë kur isha ‘Unë nuk jam fëmijë. Nuk jam adoleshente. Jam e rritur dhe kam përgjegjësi. Nuk ja kisha idenë se kush isha, çfarë doja ose çfarë do bëja më pas”,- ka thënë Vanessa.

Aktorja ka shtuar se kjo krizë e ka ndihmuar  shumë të zbulonte veten dhe tashmë që është 30 vjeçe ndjehet shumë e lirshme.

Për të arritur të ndihet mirë si në ditët e sotme ajo nisi ti kushtonte shumë kujdes për veten, shëndetin, lëkurën dhe trupin. Aktualisht ajo është në një lidhje prej 8 vitesh me partnerin e saj Austin Betler./Opinion.al/

Pas