InstaBIZ

Aktori turk, i preferuari i të gjitha vajzave, do të bëhet baba


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:05 - 18/09/18 |
el ida

Ai është një nga aktorët më të kërkuar në Turqi.

Burak Ozçivit i njohur me rolin  “Kemal” është aktori i preferuar i shumë vajzave, mes tyre dhe personazheve të famshëm.

Ai do të bëhet baba për herë parë dhe ky lajm ka pushtuar mediat turke. Aktorja Fahriye Evcen ,bashkëshorja e tij , prej kohësh ka shprehur dëshirën për të pasur fëmijë.

Mediat turke shkruajnë se çifti kanë shpërthyer në lot kur kanë marrë lajmin e bukur .

Aktorja nuk ka pranuar asnjë ofertë për të luajtur në seriale turke pasi do të fokusohet totalisht  tek shtatzania ndërsa Burakun do ta shohim në sezonin e ri të Ertugulit.

Pas