Aktualitet

Aktori hollivudian, status për flamurin shqiptar 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:40 - 28/11/15 |
b.f

I ka dedikuar një status flamurit shqipar dhe festës sonë kombëtare, aktori hollivudian Josh Duhamel.

Në status e tij, ai thotë se ka zgjedhur google translate për ta përcjellë në shqip urimin, ndërsa flamurin tonë e konsideron “really cool”.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Pas