Aktualitet

 Aksioni/Brukseli nxjerr helikopterët, banorët të qëndrojnë larg dritareve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:20 - 22/11/15 |
b.f

Ndërsa vazhdon operacioni i nisur në hotelin Radisson Blu të Brukseslit, policia dhe ushtria vazhdojnë të mbajnë nën rrethim zonën historike, ndërsa disa helikopterë kanë nisëur të fluturojnë mbi qytet.

Policia ka urdhëruar banorët e zonës “Grand Place”, në qendër të Brukselit, të qëndrojnë larg dritareve.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas