Kronikë

Aksidentohen në Greqi, humb jetën 27 vjeçari shqiptar dhe partnerja e tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:33 - 31/12/21 |
Opi Nion

Një 27-vjeçar shqiptar nga Saranda ka ndërruar jetë pas një aksidenti që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Ahtinë. Mediat vendase raportojnë se viktima është Pandeli Kajo dhe ai ka humbur jetën së bashku me partneren e tij 24-vjeçare identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur.  Ngjarja ka ndodhur pak pas mesnatës së djeshme, ku mjeti që po lëvizte shqiptari ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përmbysur, duke I marr jetën çiftit të ri.

Në operacionin për nxjerrjen e trupave morën pjesë 10 zjarrfikës dhe 4 mjete./Opinion.al

 

 

Pas