Aktualitet

Aksidenti në Lezhë, identifikohen 2 të rinjtë që humbën jetën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:29 - 25/12/21 |
Opi Nion

Janë identifikuar viktimat e aksidentit të rëndë në Tale të Lezhës mbrëmjen e kësaj të shtune. Është fjala për 24 vjeçarin Kristjan Margjoni 24 vjeç, drejtues i mjetit dhe pasagjerja 16 vjeçare me inicialet A.A. Viktimat kishin lidhje familjare me njëri-tjetrin.

Sipas informacioneve zyrtare makina me të cilën udhëtonin dy të rinjtë doli nga rruga dhe si pasojë dy të rinjtë humbën jetën. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë. /Opinion.al

 

Pas