Kronikë

Aksidenti me pasojë vdekjen, 31-vjeçari me “Audi” ishte i dehur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:21 - 06/11/21 |
Opi Nion

31-vjeçari me “Audi” i cili shkaktoi një aksident me pasojë vdekjen një natë më parë, drejtonte mjetin i dehur. Kështu ka bërë me dije policia përmes një njoftimi për media, ndërsa informon për arrestimin e të riut.

Me mjetin e tij, 31-vjeçar është  përplasur me një makinë tip “Volkswagen” me drejtues P. Çangu dhe pasagjere bashkëshorten e tij, Xhume Çangu 67 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë./Opinion.al

Pas