Kronikë

Aksidenti me një viktimë në rrugën Vorë-Tiranë, arrestohet 30-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:37 - 09/08/22 |
Opi Nion

Një person ka humbur jetën gjatë një aksidenti të ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes në rrugën Vorë-Tiranë.

Mësohet se L. D. duke drejtuar mjetin e tij ka përplasur motorin që drejtohej nga R. M., 41 vjeç.

Për shkak se përplasja ishte e fortë 41-vjeçari nuk mundi të mbijetonte. Ndërkohë, policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas