Kronikë

Aksidenti me 1 të vdekur e 2 të plagosur,çfarë tha e përlotur 29-vjeçarja në gjykatëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:44 - 18/08/22 |
Opi Nion

Ka dalë para gjykatës 29-vjeçarja Eltina Garon e cila përplasi për vdekje një 60-vjeçar ndërsa la të plagosur dy të tjerë në zonën e “Kodrës së Diellit”.

Gjykata e Tranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” me afat 30 ditor për 29-vjeçaren.

Ndërkohë, sipas raportimit të News 24, Garo është përlotur në sallë dhe nuk ka pranuar të ketë qenë duke përdorur celularin në momentin e aksidentit.

Kujtojmë se si pasojë e plagëve të marra në aksident humbi jetën në spital 60-vjeçari, Begzan Hyseni./Opinion.al

Pas