Kronikë

Aksident te Rruga e Kombit, 2 të plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:04 - 27/01/21 |
Doriana Çepunaj

Një tjetër aksident është regjistruar mëngjesin e së mërkurës në rrugën e Kombin. Sipas News 24 dy automjete me targa të Kosovës janë përplasur në afërsi të Fangut. Raportohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e një parakalimi të gabuar.

Si pasojë e aksidentit dy persona kanë mbetur të plagosur. Ndërkohë policia dhe ambulanca ndodhet në vendin e ngjarjes.

Kujtojmë se një aksident me pasojë vdekjen e një personi u regjistrua në aksin Fier-Patos.

Policia njoftoi se nga përplasja e një automjeti tip “Benz” me një kamion, një person humbi jetën. /Opinion.al

Pas