Kronikë

Aksident te Kthesa e Kamzës, makina përplas gruanBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:20 - 16/02/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në Tiranë. Një automjet ka përplasur një këmbësore tek kthesa e Kamzës.

E plagosur ka mbetur 59-vjeçarja me iniciale L.A., e cila u përplas nga makina që drejtohej nga G.I. Këmbësorja është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /Opinion.al

Pas