Kronikë

Aksident në Vlorë, shoferi 19-vjeçar përplas burrin me biçikletëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:05 - 23/05/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në lagjen “Lef Sallata”, në Vlorë. Paraprakisht mësohet se duke drejtuar makinën tip “Toyota”, 19-vjeçari G.J., ka aksidentuar drejtuesin e biçikletës, shtetasin J. K., 63 vjeç,  i cili ndodhet në Spitalin Rajonale Vlorë, nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 23.05.2022, rreth orës  08:40, në lagjen “Lef Sallata”, Vlorë, shtetasi G. J.,  19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Toyota”, ka aksidentuar çiklistin shtetasin J. K., 63 vjeç,  i cili ndodhet në Spitalin Rajonale Vlorë, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit”,-thuhet në njoftimin e policisë./Opinion.al

Pas