Kronikë

Aksident në Tiranë, plagoset babai dhe dy fëmijët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:08 - 01/06/20 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar ditën e sotëm rreth orës 14:10 te kryqëzimi i rrugës “5 Maj”, në Tiranë.

Sipas policisë, mjeti me drejtues shtetasin E.T., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin G.D. dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur shtetasi G.D , dhe dy fëmijët e tij të mitur 10 dhe 5 vjeç, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./ Opinion.al

Pas