Aktualitet

Aksident në Tiranë, përplaset furgoni me nxënës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:29 - 17/11/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar rreth orës 13:40, në Yzberisht. Sipas policisë mjeti fugon që transportonte disa nxënës shkolle me drejtues shtetasin A. H është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin D. T. Si pasojë kanë shkuar për kontroll mjekësor 1 mësuese dhe 13 nxënës, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar dëmtime fizike nga aksidenti.

“Rreth orës 13:40, në Yzberisht, janë përfshirë në përplasje mjeti fugon që transportonte disa nxenës shkolle me drejtues shtetasin A. H me mjetin me drejtues shtetasin D. T.

Si pasojë kanë shkuar për kontroll mjekësor 1 mësuese dhe 13 nxënës, të cilët  fatmirësisht nuk kanë pësuar dëmtime fizike nga përplasja e mjeteve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia./Opinion.al

Pas